All games by date (2016-02-07)


Select district
2016-02-06 << 2016-02-07 >> 2016-02-08
Select date Print report

Time Game Venue
J18 Division 2 B Vår, Göteborgs Ishockeyförbund
00:00 Kållered SK - Hisingens IK Kållereds Ishall
B2 Division 2 B, Smålands Ishockeyförbund
00:00 Mörrums GoIS IK Vit - Tingsryds AIF Grön Jössarinken
J18 Division 1 C Västra
00:00 Köping HC - Finspång/Vita Hästen Köpings Ishall
U11 Västra, Skånes Ishockeyförbund
09:00 Rögle BK 2 - IF Malmö Redhawks 2 Lindab Arena
Division 5 Norra Stockholm
09:00 Stockholm Bucks HC - Täby Titans IF Danica Isannex
U12 Medel D, Stockholms Ishockeyförbund
09:00 Åker/Strängnäs HC - Haninge Anchors HC 2 Strängnäs Ishall
09:00 Huddinge IK 2 - Segeltorps IF 2 Björkängshallen
J18 Allettan Östra, Region Öst
09:15 Visby/Roma HK - Segeltorps IF Visby Ishall
A2 Division 1, Smålands Ishockeyförbund
09:30 Alvesta SK - Växjö Lakers HC Virdavallens Ishall
U14 Division 2, Stockholms Ishockeyförbund
09:30 Visby-Roma HK Ungdom - Flemingsbergs IK Cementa Arena
U13 Örebro/Västmanland grupp B
10:00 Örebro HU syd - IFK Arboga/FFIK Trängens IP hall A
U15 Division 1, Skånes Ishockeyförbund
10:00 Jonstorps IF IshF - Olofströms IK Jonstorps Ishall
C2 Division 1 D, Smålands Ishockeyförbund
10:00 Tingsryds AIF - Karlskrona HK Svart Nelson Garden Arena
DamEttan Södra, Region Syd
10:00 Hvidovre IK - Karlskrona HK Hvidovre Sköjtehal
C2 Division 1 E, Smålands Ishockeyförbund
10:15 Karlskrona HK Vit - Sölvesborgs IK ABB Arena Karlskrona
U13 Örebro/Västmanland grupp B
10:20 Köping HC - VIK Västerås HK Ung 04 Köpings Ishall
U13 Division 1, Södermanlands Ishockeyförbund
10:20 Katrineholm/Flen - Södertälje SK Woodyhallen
B2 Division 2, Göteborgs Ishockeyförbund
10:30 Frölunda HC 2 - Kungälvs IK 2 Wallenstamshallen (Gbg)
U13 Svår A, Stockholms Ishockeyförbund
10:30 Almtuna IS - SDE HF 1 Metallåtervinning Arena
U12 Medel A, Stockholms Ishockeyförbund
10:30 GötaTraneberg IK 1 - Spånga IS IK 1 Stora Mossen
U15 Division 1, Södermanlands Ishockeyförbund
10:30 Katrineholm/Flen - Järna SK GB Hallen, Flen
J20 SuperElit Forts.
10:30 Timrå IK - Örebro HK Timrå Isstadion
J20 Division 1 Östra fortsättning
10:50 Eskilstuna Linden Hockey - SDE HF Smehallen
U15 Division 1, Skånes Ishockeyförbund
11:00 Rödovre SoIK - Rögle BK Rödovre Sköjte Arena
U11 Västra, Skånes Ishockeyförbund
11:00 Åstorps IK - Glimma HK KvB Hallen
C2 Division 1 A, Smålands Ishockeyförbund
11:00 HA74 - Tranås AIF IF Sävsjö Ishall
C2 Division 1 C, Smålands Ishockeyförbund
11:00 Skillingaryds IS - Rydaholms SK Movalla Ishall
U14 Division 2, Stockholms Ishockeyförbund
11:00 IK Graip - SKÅ IK & Bygdegård Cementa Arena
J18 Division 1 B Västra
11:00 Orsa IK/Mora IK - Hofors HC Smidjegrav Arena
J20 SuperElit Top 10
11:00 Brynäs IF - Frölunda HC Gavlerinken Arena
U13 Division 1, Skånes Ishockeyförbund
11:10 Tyringe SoSS - IC Gentofte Österåshallen
U11, Bohuslän Dals Ishockeyförbund
11:30 Rönnängs IK - Uddevalla Blue Rocks IS Tjörns Ishall
B2 Division 2, Göteborgs Ishockeyförbund
11:30 Hanhals IF 3 - Hovås HC 2 Kungsbacka Ishall (A)
U13 Division 1, Skånes Ishockeyförbund
11:30 Halmstad HF - Helsingborgs HC Halmstad Arena
11:30 Rögle BK - Lund Giants HC Swedbankhallen
A2 Division 1, Smålands Ishockeyförbund
11:30 HV 71 Blå - Linköping HC Vit Kinnarps Arena (B)
A2 Division 2 B, Smålands Ishockeyförbund
11:30 Lenhovda IF - Rydaholms SK Lenhovda Ishall
U12 Medel B, Stockholms Ishockeyförbund
11:30 Lidingö Vikings HC - IF Vallentuna BK Ishockey 1 Childhoodhallen
U12 Division 1, Södermanlands Ishockeyförbund
11:30 Gnesta IK - Katrineholm/Flen Gnesta Ishall
U13 B2 Uppland, Upplands Ishockeyförbund
11:30 Östervåla IF/Hedesunda IF - Norrtälje IK Lundahallen
B-pojk slutspel 1A, Västergötlands Ishockeyförbund
11:30 Skövde IK - Borås HC Billingehov
B2-serien, Östergötlands Ishockeyförbund
11:30 Linköping HC:TE - Österstads IF Saab Arena
Division 3 Östra fortsättning
11:30 Sudrets HC - Stortorparna IF Hemse Ishall
J18 Allsvenskan Södra
11:30 Rögle BK - Brynäs IF Lindab Arena
A2 Division 2 B, Smålands Ishockeyförbund
11:45 Mörrums GoIS IK Blå - Virserums SGF Jössarinken
J18 Division 1 Östra fortsättning A, Region Öst
11:45 Tierps HK - IFK Täby HC 2 Vegahallen
U12, Bohuslän Dals Ishockeyförbund
12:00 Munkedals BK - Rönnängs IK Skogsvallen
12:00 Lions HC Strömstad - Kungälvs IK Lionshov Ishall
B2 Division 1, Göteborgs Ishockeyförbund
12:00 Frölunda HC - Kungälvs IK Wallenstamshallen (Gbg)
U15 Örebro/Västmanland
12:00 FFIK/IFK Arboga - Finspångs AIK HC Fellingsbro Ishall
U13 Örebro/Västmanland grupp A
12:00 Örebro HU nord - Hällefors/Filipstad Trängens IP hall A
U11 Södra, Skånes Ishockeyförbund
12:00 Helsingborgs HC - Lund Giants HC Olympiarinken A-Hall
12:00 Frosta HC - IF Malmö Redhawks Färs o Frosta Ishall
B2 Division 2 A, Smålands Ishockeyförbund
12:00 Nässjö HC - Linköping HC Vit Höglandsrinken
B2 Division 1 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
12:00 IK Oskarshamn - Linköping HC Blå Arena Oskarshamn
B2 Division 1 Vår., Smålands Ishockeyförbund
12:00 Västerviks IK - IF Troja/Ljungby Vit Tjusthallen
C2 Division 1 B, Smålands Ishockeyförbund
12:00 Vimmerby HC - HV 71 Gul Vimmerby Ishall
12:00 HV 71 Vit - Eksjö HC PROLYMPIAHALLEN
C2 Division 1 E, Smålands Ishockeyförbund
12:00 Olofströms IK - Växjö Lakers HC Blå HBM Arena
U16 Allettan, Stockholms Ishockeyförbund
12:00 Huddinge IK - Wings HC Arlanda Björkängshallen
U12 Medel D, Stockholms Ishockeyförbund
12:00 IFK Tumba IK - Nacka HK 2 Ishuset
U12 Lätt B, Stockholms Ishockeyförbund
12:00 Flemingsbergs IK - Värmdö HC 2 Visättra Ishall
U14 Division 1 Forts., Stockholms Ishockeyförbund
12:00 Wings HC Arlanda 1 - IFK Tumba IK 1 Pinbackshallen
Riksserien Damer
12:00 Luleå HF - HV 71 LF Arena
DamTvåan Västra
12:00 Hällefors /Örebro HU - BIK/FIF MerElArena
J18 Division 1 B Västra
12:00 Borlänge HF - IFK Ore Borlänge Ishall
J18 Division 1 C Västra
12:00 IFK Hallsberg - Örebro HU Sydnärkehallen
J20 Allettan Östra
12:00 Visby/Roma HK - Gnesta IK Visby Ishall
J20 Elit Norra, Region Norr
12:00 Östersunds IK. - Vännäs HC Östersund Arena Hall A
12:00 IF Sundsvall Hockey - SK Lejon Sundsvall Energi Arena
J20 SuperElit Top 10
12:00 Linköping HC - Skellefteå AIK Stångebro Ishall
J20 SuperElit Forts.
12:00 Luleå HF - VIK Västerås HK Coop Norrbotten Arena
J18 Division 2 A Vår, Göteborgs Ishockeyförbund
12:10 Nittorps IK - Vänersborgs HC Nittorps Ishall
U13 Division 1, Skånes Ishockeyförbund
12:10 Jonstorps IF IshF/Åstorps IK - Rödovre SoIK Jonstorps Ishall
C2 Division 1 D, Smålands Ishockeyförbund
12:10 Växjö Lakers HC Orange - Nybro Vikings IF Vida Arena
B-Ungdom Division 2, Västergötlands Ishockeyförbund
12:10 Tidaholms HF - Skövde IK 2 Rosenbergshallen
U13 Örebro/Västmanland grupp B
12:15 Surahammars IF - Kungsörs IK Surahallen
J18 Division 2, Skånes Ishockeyförbund
12:15 IK Pantern - Hvidovre IK Kirsebergs Ishall
J18 Allsvenskan Norra
12:15 Luleå HF - Almtuna IS COOP Arena (B)
U11, Bohuslän Dals Ishockeyförbund
12:30 Uddevalla Blue Rocks IS - Kungälvs IK Tjörns Ishall
C1 Division 1 forts. A, Göteborgs Ishockeyförbund
12:30 Lerums BK - Härryda HC Vättlehallen
J18 Division 2 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
12:30 Alvesta SK - Mörrums GoIS IK Virdavallens Ishall
A2 Division 1, Smålands Ishockeyförbund
12:30 Gislaveds SK - Mörrums GoIS IK Vit Gislerinken
B2 Division 1 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
12:30 Kallinge-Ronneby IF - HC Dalen Soft Center Arena
U15 Division 1 Forts, Stockholms Ishockeyförbund
12:30 Nyköpings HF Ungdom - Wings HC Arlanda Stora Hallen
U14 Division 2, Stockholms Ishockeyförbund
12:30 Trångsunds IF - Visby-Roma HK Ungdom Cementa Arena
U14 Division 1, Södermanlands Ishockeyförbund
12:30 Södertälje SK - Gnesta IK Telgerinken
Riksserien Damer
12:30 MODO Hockey - Linköping HC Fjällräven Center
DamTvåan Södra, Region Syd
12:30 Trollhättans HC - Göteborg HC 2 Slättbergshallen
J18 Division 1 B vår, Region Syd
12:30 Mjölby HC - HC Dalen Toyota M H Arena
J18 Division 1 D Västra
12:30 Arvika HC - Hammarö HC Sparbanken Arena, Arvika
J18 Allsvenskan Norra
12:30 AIK IF - Timrå IK Ulriksdals IP Hall 2
12:30 Skellefteå AIK - IF Sundsvall Hockey Skellefteå Kraft Arena
J20 Division 1 Västra
12:45 Falu IF - Örebro Hockey UF Lugnets Ishall
B-Ungdom Division 2, Västergötlands Ishockeyförbund
12:50 Borås HC 2 - HC Lidköping Red Roosters 2 Borås Ishall
J18 Division 2 A Vår, Göteborgs Ishockeyförbund
13:00 Ulricehamns IF - Skara IK Lassalyckans Ishall A-hall
B2 Division 2, Göteborgs Ishockeyförbund
13:00 Hisingens IK 2 - Järnbrotts HK Tuve Ishall
U13 Division 2, Skånes Ishockeyförbund
13:00 Rögle BK 2 - IK Pantern Swedbankhallen
B2 Division 2 A, Smålands Ishockeyförbund
13:00 HA74 - Tranås AIF IF Sävsjö Ishall
C1 Division 1 D, Smålands Ishockeyförbund
13:00 IF Troja/Ljungby Vit - Växjö Lakers HC Orange Ljungby Arena A-hallen
C2 Division 1 A, Smålands Ishockeyförbund
13:00 HC Dalen Vit - Boro/Vetlanda HC Skandia Mäklarna Center
U14 Division 1, Södermanlands Ishockeyförbund
13:00 Åker/Strängnäs HC - IFK Tumba IK Strängnäs Ishall
B2-serien, Östergötlands Ishockeyförbund
13:00 Linköping HCFJ - HC Wettern/Motala AIF HK Stångebro Ishall (B)
J18 Elit Södra Forts.
13:00 Tingsryds AIF - IF Troja/Ljungby Nelson Garden Arena
J18 Ettan, Region Syd
13:00 Bäcken HC - Karlskrona HK Marconihallen
J18 Elit Västra Forts.
13:00 Grums IK - VIK Västerås HK Billerudhallen
J18 Division 1 D Västra
13:00 Åmåls SK - Viking HC Åmåls Ishall
13:00 BIK/HC Flyers/KHT - Forshaga IF Nobelhallen
J18 Division 1 Östra fortsättning B, Region Öst
13:00 Järna SK - Katrineholms HF 95 Järna Ishall
J20 Elit Norra, Region Norr
13:00 Piteå HC - Örnsköldsvik HF Noliahallen
J20 SuperElit Top 10
13:00 AIK - Färjestad BK Ulriksdals IP Hall 1
13:00 Djurgårdens IF - MODO Hockey Hovet, Johanneshov
J20 SuperElit Forts.
13:00 Karlskrona HK - Mora IK ABB Arena Karlskrona
13:00 Växjö Lakers HC - Leksands IF Växjö Ishall
B2 Division 2 A, Smålands Ishockeyförbund
13:10 Boro/Vetlanda HC - Eksjö HC Borohallen
U15 Division 1, Skånes Ishockeyförbund
13:15 IF Malmö Redhawks - Tyringe SoSS Rosengårds Ishall
U11, Bohuslän Dals Ishockeyförbund
13:30 Kungälvs IK - Rönnängs IK Tjörns Ishall
J18 Division 2 A Vår, Göteborgs Ishockeyförbund
13:30 Mariestad BoIS HC - Lerums BK Katrinhallen Ishall
J18 Division 2 Vår, Smålands Ishockeyförbund
13:30 Nybro Vikings IF - Eksjö HC Victoriahallen
C2 Division 1 D, Smålands Ishockeyförbund
13:30 Kalmar HC - Lenhovda IF IFFE Hallen
U15 Division 2, Stockholms Ishockeyförbund
13:30 Saltsjöbadens IF - Mälarh/Bre Hockey Saltsjöbadens Ishall
U12 Medel C, Stockholms Ishockeyförbund
13:30 Haninge Anchors HC 1 - Djurgårdens IF IF Haribo hallen
U14 B1 Uppland, Upplands Ishockeyförbund
13:30 Norrtälje IK - Enköpings SK HK Contigahallen
Damer Division 1 Östra
13:30 Kallhälls IF - Södertälje SK Kallhälls Ishall
J18 Division 1 B vår, Region Syd
13:30 Boro/Vetlanda HC - IK Pantern Sapa Arena
J18 Allettan Östra, Region Öst
13:30 SK Iron Hockey - Spånga IS IK Arena Svagströmsbolaget
J18 Division 1 Östra fortsättning B, Region Öst
13:30 IFK Tumba IK - FOC Farsta Ishuset
U12 Medel C, Stockholms Ishockeyförbund
13:45 Nacka HK 1 - FOC Farsta Nacka Ishall
J18 Division 1 A vår, Region Syd
13:45 Halmstad HF - HC Lidköping Halmstad Arena
C2 Division 1 A, Smålands Ishockeyförbund
13:50 Nässjö HC Blå - HC Dalen Svart Höglandsrinken
A1 Division 2, Göteborgs Ishockeyförbund
14:00 Frölunda HC 2 - Kållered SK Wallenstamshallen (Gbg)
U15 Örebro/Västmanland
14:00 Örebro HU nord - Linden Hockey Trängens IP hall A
B2 Division 2 A, Smålands Ishockeyförbund
14:00 HV 71 Gul - Skillingaryds IS Kinnarps Arena (B)
B2 Division 1 Vår., Smålands Ishockeyförbund
14:00 Värnamo GIK - Tingsryds AIF Vit Aplarinken
C1 Division 1 B, Smålands Ishockeyförbund
14:00 HV 71 Vit - Boro/Vetlanda HC PROLYMPIAHALLEN
U13 Svår B, Stockholms Ishockeyförbund
14:00 Nyköpings HF Ungdom - Trångsunds IF 1 Stora Hallen
U12 Lätt B, Stockholms Ishockeyförbund
14:00 Mälarh/Bre Hockey - Hanvikens SK 2 LW Hallen
14:00 Södertälje SK 2 - Älta IF Telgerinken
DamTvåan Södra, Region Syd
14:00 Vårgårda HC - Halmstad HF PUAHALLEN
DamTvåan Västra
14:00 SHK Hockey Club - Motala AIF HK PEK hallen
J18 Ettan, Region Syd
14:00 Skövde IK - IF Mölndal Hockey Billingehov
J18 Division 1 A vår, Region Syd
14:00 Hanhals IF - Grästorps IK Kungsbacka Ishall (A)
J18 Division 1 B vår, Region Syd
14:00 Tranås AIF IF - Jonstorps IF IshF Stiga Arena
J18 Division 1 B Västra
14:00 Hedemora SK - Gävle GIK Bolidenhallen
J18 Allsvenskan Södra
14:00 HV 71 - Linköping HC Kinnarps Arena
U11 Västra, Skånes Ishockeyförbund
14:10 Lund Giants HC 2 - Kristianstads IK Lunds Ishall
U11 Södra, Skånes Ishockeyförbund
14:10 Trelleborgs IF - Rögle BK Söderslättshallen
B2 Division 2 B, Smålands Ishockeyförbund
14:10 Lenhovda IF - Diö GoIF HK Lenhovda Ishall
C2 Division 1 E, Smålands Ishockeyförbund
14:10 Växjö Lakers HC Vit - Kallinge-Ronneby IF Vida Arena
J18 Ettan, Region Syd
14:10 HC Vita Hästen - Nässjö HC Himmelstalundshallen
U13 Örebro/Västmanland grupp A
14:15 Kumla HC Black Bulls - Nora/LIF Weidermans Buss Arena
DamEttan Västra
14:15 Färjestad BK - Leksands IF 2 Kobbs Arena Karlstad
U14 Division 1 Forts., Stockholms Ishockeyförbund
14:20 Tullinge TP HC - Hanvikens SK 1 Fastighetsbyråns ishall
B2 Division 2, Göteborgs Ishockeyförbund
14:30 Rönnängs IK - Lerums BK 2 Tjörns Ishall
C1 Division 2, Göteborgs Ishockeyförbund
14:30 Hisingens IK 2 - Härryda HC 2 Tuve Ishall
J18 Division 2, Skånes Ishockeyförbund
14:30 Rödovre SoIK - Tyringe SoSS Rödovre Sköjte Arena
A2 Division 1, Smålands Ishockeyförbund
14:30 HC Vita Hästen - HC Dalen Stallet Norrköping
A2 Division 2 A, Smålands Ishockeyförbund
14:30 Linköping HC Blå - Tranås AIF IF Saab Arena
B1 Division 1 Vår, Smålands Ishockeyförbund
14:30 Kallinge-Ronneby IF - HC Dalen Soft Center Arena
U14 Division 1 Forts., Stockholms Ishockeyförbund
14:30 Nyköpings HF Ungdom - Lidingö Vikings HC 1 Lilla Hallen
U15 Division 2, Skånes Ishockeyförbund
14:40 IC Gentofte - Jonstorps IF IshF 2 Gentofte Sköjtehal
U13 B2 Uppland, Upplands Ishockeyförbund
14:40 VIK Västerås HK Ung - Tierps HK Mimerhallen (Rocklunda B)
Division 3 Östra fortsättning
14:40 IFK Mariehamn - IFK Österåker Vikings HC Islandia Mariehamn
U13 Division 2, Skånes Ishockeyförbund
14:45 Kristianstads IK - Lund Giants HC 2 Kristianstads Ishall
B2 Division 1 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
14:50 Mörrums GoIS IK Blå - HV 71 Blå Sölveshov
U13 B2 Uppland, Upplands Ishockeyförbund
14:50 Bålsta HC - Rimbo IF Bålsta Ishall
U13 Örebro/Västmanland grupp A
15:00 Guldsmedshytte SK - IFK Hallsberg Hockey Råsshallen
U13 Division 2, Skånes Ishockeyförbund
15:00 Åstorps IK/Jonstorps Ishf - Osby IK KvB Hallen
B2 Division 1 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
15:00 Karlskrona HK Svart - Vimmerby HC ABB Arena Karlskrona B-hall
B2 Division 1 Vår., Smålands Ishockeyförbund
15:00 IF Troja/Ljungby Röd - Växjö Lakers HC orange Ljungby Arena B-hallen
U12 Medel D, Stockholms Ishockeyförbund
15:00 Hanvikens SK 1 - Tullinge TP HC Tyresö Ishall
U12 Lätt A, Stockholms Ishockeyförbund
15:00 Viggbyholms IK - Hässelby Kälvesta HC 2 Hägernäshallen
U15 Division 1A, Upplands Ishockeyförbund
15:00 Rimbo IF/Hallsta IK - Wings HC Arlanda Arkadienhallen
Dam Division 1 Norra, Region Norr
15:00 Clemensnäs HC - IF Björklöven Kopparhallen
HockeyTrean Södra A Vår, Region Syd
15:00 Lions HC - KB-Knights IK Lionshov Ishall
AllTrean Södra B, Region Syd
15:00 Valdemarsviks IF - Diö GoIF HK Sparbankshallen
J18 Division 1 B Västra
15:00 Malungs IF - Avesta BK Malungs Ishall
J20 Elit Norra, Region Norr
15:00 Kalix HC - IF Björklöven PART Arena
J20 SuperElit Top 10
15:00 Rögle BK - HV 71 Lindab Arena
U15 Division 2, Stockholms Ishockeyförbund
15:05 Spånga IS IK - IFK Tumba IK IVT-hallen
U13 Svår B, Stockholms Ishockeyförbund
15:10 Åker/Strängnäs HC - Älta IF 1 Strängnäs Ishall
A2 Division 2 A, Smålands Ishockeyförbund
15:20 Mjölby HC - HV 71 Vit Toyota M H Arena
A-Ungdom Division 2, Västergötlands Ishockeyförbund
15:20 Tidaholms HF 2 - HC Lidköping Red Roosters 2 Rosenbergshallen
U13 Division 1, Skånes Ishockeyförbund
15:30 Trelleborgs IF - IF Lejonet Söderslättshallen
J18 Division 2 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
15:30 Linköping HC 2 - Västerviks IK Stångebro Ishall
U13 Medel B, Stockholms Ishockeyförbund
15:30 Södertälje SK 2 - Haninge Anchors HC Telgerinken
J18 Elit Södra Forts.
15:30 Borås HC - Växjö Lakers HC Borås Ishall
15:30 IK Oskarshamn - Kungälvs IK Be-Ge Hockey Center
C2 Division 1 B, Smålands Ishockeyförbund
15:40 Nässjö HC Röd - Västerviks IK Höglandsrinken
J18 Allsvenskan Norra
15:55 Nacka HK - MODO Hockey Nacka Ishall
B2 Division 1, Göteborgs Ishockeyförbund
16:00 Hisingens IK - Hanhals IF 2 Tuve Ishall
A2 Division 1, Smålands Ishockeyförbund
16:00 Tingsryds AIF - Västerviks IK Nelson Garden Arena
16:00 Karlskrona HK - IF Troja/Ljungby ABB Arena Karlskrona
U12 Medel A, Stockholms Ishockeyförbund
16:00 Ekerö IK - AIK IF 1 Vikingahallen
16:00 Hässelby Kälvesta HC 1 - Järfälla HC 1 Järfälla Ishall
U12 Lätt A, Stockholms Ishockeyförbund
16:00 Väsby IK HK - SDE HF 2 Vilundaparkens Ishall
U14 Allettan, Stockholms Ishockeyförbund
16:00 GötaTraneberg IK 1 - Djurgårdens IF IF Stora Mossen
U12 Uppland, Upplands Ishockeyförbund
16:00 Almtuna IS Röd - Wings HC Arlanda Svart Gränbyhallen (B)
B-Ungdom Division 2, Västergötlands Ishockeyförbund
16:00 Ulricehamns IF 2 - Skara IK 2 Lassalyckans Ishall A-hall
C-Ungdom Grupp B, Västergötlands Ishockeyförbund
16:00 HC Lidköping Red Roosters - Tibro IK Ishallen Lidköping
DamTvåan Västra
16:00 Hälsinggårdens AIK - Vansbro AIK IK Halltec Arena
HockeyAllsvenskan
16:00 Mora IK - AIK Smidjegrav Arena
16:00 IF Sundsvall Hockey - VIK Västerås HK Sundsvall Energi Arena
HockeyEttan Norra vår
16:00 Brunflo IK - Vännäs HC Klanghallen
16:00 SK Lejon - Tegs SK Skellefteå Kraft Arena
HockeyEttan Östra vår
16:00 Sollentuna HC - Tierps HK SVEAB Arena
16:00 IF Vallentuna BK Ishockey - Wings HC Arlanda Vallentuna Ishall
HockeyEttan Västra vår
16:00 Surahammars IF - Lindlövens IF Surahallen
16:00 Köping HC - Skövde IK Köpings Ishall
16:00 Forshaga IF - IFK Arboga IK Ängevi Ishall
HockeyEttan Södra vår
16:00 HC Dalen - Kristianstads IK Skandia Mäklarna Center
16:00 Varberg HK - Tyringe SoSS Varbergs Ishall
16:00 Mörrums GoIS IK - Halmstad HF Jössarinken
AllEttan Norra
16:00 Kiruna IF - Östersunds IK. Lombiahallen
16:00 Piteå HC - Kalix HC LF Arena
16:00 Borlänge HF - Tranås AIF Borlänge Ishall
AllEttan Södra
16:00 Huddinge IK - IF Troja/Ljungby Björkängshallen
HockeyTvåan Södra A vår, Region Syd
16:00 Hovås HC - Töreboda HF Askims Ishall
16:00 Sörhaga/Alingsås HK - Borås HC Nolhalla Ishall
HockeyTvåan Södra B vår, Region Syd
16:00 Alvesta SK - Nässjö HC Virdavallens Ishall
16:00 Nittorps IK - Värnamo GIK Nittorps Ishall
16:00 Motala AIF HK - Jonstorps IF IshF Exeo hallen
AllTvåan Södra, Region Syd
16:00 Boro/Vetlanda HC - Lund Giants HC Borohallen
16:00 Kungälvs IK - Mjölby HC Oasen
HockeyTrean Södra B Vår, Region Syd
16:00 IFK Falköping IK - Lerums BK Odenrinken
HockeyTrean Södra C Vår, Region Syd
16:00 Gislaveds SK - HC Wettern Gislerinken
HockeyTrean Södra D Vår, Region Syd
16:00 Rydaholms SK - Limhamn HK Talavidshallen
AllTrean Södra B, Region Syd
16:00 Åseda IF - Trelleborgs IF Profilgruppen Ishall
HockeyTvåan B Västra
16:00 Fagersta AIK - Ludvika HF Fagerliden
J18 Elit Östra fortsättning
16:00 Wings HC Arlanda - Huddinge IK Pinbackshallen
16:00 Haninge Anchors HC - Flemingsbergs IK Torvalla Ishall
J18 Division 1 Östra fortsättning A, Region Öst
16:00 IFK Österåker Vikings HC - Norrtälje IK Österåker Sportcentrum
B2 Division 2 B, Smålands Ishockeyförbund
16:10 Växjö Lakers HC Blå - Karlskrona HK Vit Vida Arena
U15 Division 1, Skånes Ishockeyförbund
16:15 Hvidovre IK - IK Pantern Frihedens Idrattscenter
U13 B2 Uppland, Upplands Ishockeyförbund
16:15 SK Iron Hockey 1 - Gimo IF HC Arena Svagströmsbolaget
16:15 Almtuna IS - Enköpings SK HK 1 Metallåtervinning Arena
J18 Division 1 A vår, Region Syd
16:15 Skärgården SK - Hovås HC Öckerö Ishall
B2 Division 1, Göteborgs Ishockeyförbund
16:30 Partille HK - Mölndal Hockey Vallhamra Ishall
U15 Örebro/Västmanland
16:30 Örebro HU Öst - IFK Hallsberg Hockey Trängens IP hall A
J18 Division 2 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
16:30 Värnamo GIK - Vimmerby HC Aplarinken
A-Ungdom Division 2, Västergötlands Ishockeyförbund
16:30 Mariestad BoIS HC 2 - Nittorps IK Katrinhallen Ishall
Riksserien Damer
16:30 Leksands IF - AIK Tegera Arena
J18 Allettan Östra, Region Öst
16:30 Bålsta HC - Hanvikens SK Bålsta Ishall
J18 Allsvenskan Norra
16:30 Djurgårdens IF - Södertälje SK Hovet, Johanneshov
J18 Elit Västra Forts.
16:40 Hudiksvalls HC - Valbo HC Glysishallen
U12 Medel D, Stockholms Ishockeyförbund
16:45 Boo HC 2 - Värmdö HC 1 Björknäs Ishall
Riksserien Damer
16:45 SDE HF - Djurgårdens IF Enebybergs Ishall
A1 Division 2, Göteborgs Ishockeyförbund
17:00 Munkedal/Lysekil - Bäcken HC 2 Skogsvallen
B2 Division 1, Göteborgs Ishockeyförbund
17:00 Hanhals IF - Hovås HC Kungsbacka Ishall (A)
Division 5 Södra Stockholm
17:00 Grantorp AIK - Norsborgs IF Visättra Ishall
B2-serien, Östergötlands Ishockeyförbund
17:00 HC Vita Hästen - Linköping HC:ES/FJ Stallet Norrköping
HockeyTvåan Södra A vår, Region Syd
17:00 Kållered SK - Ulricehamns IF Kållereds Ishall
17:00 Trollhättans HC - Tibro IK Slättbergshallen
HockeyTvåan Södra B vår, Region Syd
17:00 HA 74 Sävsjö - Osby IK Sävsjö Ishall
AllTvåan Södra, Region Syd
17:00 Bäcken HC - Olofströms IK Marconihallen
HockeyTrean Södra C Vår, Region Syd
17:00 Nybro Flames IK - Virserums SGF Victoriahallen
17:00 Lenhovda IF - HK Lintek Make Believes Lenhovda Ishall
HockeyTrean Södra D Vår, Region Syd
17:00 Halmstad HF 2 - Frosta HC Halmstad Arena
17:00 Glimma HK - IF Lejonet Trollarinkens Ishall
AllTrean Södra A, Region Syd
17:00 Rönnängs IK - Tidaholms HF Tjörns Ishall
AllTrean Södra B, Region Syd
17:00 Skillingaryds IS - Åstorps IK Movalla Ishall
HockeyTvåan C Västra
17:00 IFK Munkfors - Hammarö HC Munkfors Arena
17:00 Grums IK - Kils AIK Billerudhallen
Play Off 2 Div 3 V/Ö
17:00 Hällefors IK - Kungsörs IK MerElArena
J18 Division 1 B Västra
17:00 Smedjebackens HC - HSS/LIF Ovakohallen
17:00 Strömsbro IF - Falu IF:2 Ersand Arena
Alltrean Östra
17:00 Östervåla IF - Järfälla HC Lundahallen
J20 Division 1 Östra fortsättning
17:00 Eskilstuna Linden Hockey - SDE HF Smehallen
J18 Division 1 Östra fortsättning B, Region Öst
17:00 Trångsunds IF - GötaTraneberg IK Stortorpshallen
B2-serien, Östergötlands Ishockeyförbund
17:15 Finspångs AIK HC - Linköping HC:JH Klimatteknik hallen
U16 Elit Västra
17:15 Färjestad BK - Hedemora SK Kobbs Arena Karlstad
A1 Division 2, Göteborgs Ishockeyförbund
17:30 Hisingens IK 2 - Härryda HC Tuve Ishall
B2 Division 1, Göteborgs Ishockeyförbund
17:30 Varberg HK - Kållered/Järnbrott Veddige Ishall
J18 Division 2, Skånes Ishockeyförbund
17:30 Trelleborgs IF - Helsingborgs HC Söderslättshallen
U16 Allettan, Stockholms Ishockeyförbund
17:30 Djurgårdens IF IF - SDE HF Mälarhöjdens Ishall
U13 Medel A, Stockholms Ishockeyförbund
17:30 Brinkens IF - Hammarby IF IF 1 Danicahallen
Alltrean Östra
17:30 FOC Farsta - SK Iron Hockey Farsta Ishall
J18 Allettan Östra, Region Öst
17:30 Värmdö HC - Nynäshamns IF HC Ekhallen
J18 Division 1 Östra fortsättning A, Region Öst
17:30 Ekerö IK - Väsby IK HK Vikingahallen
U15 Division 1A, Upplands Ishockeyförbund
17:45 Almtuna IS - Bålsta HC Metallåtervinning Arena
B-Ungdom Division 2, Västergötlands Ishockeyförbund
18:00 Vårgårda HC - Mariestad BoIS HC 2 PUAHALLEN
U15 Division 1A, Upplands Ishockeyförbund
18:10 Enköpings SK HK - VIK Västerås HK Ung Bahcohallen
FHL XL Uppland, Upplands Ishockeyförbund
18:15 SK Iron Hockey/Östhammars SK - VIK Västerås HK Ung Arena Svagströmsbolaget
AllTrean Södra A, Region Syd
18:15 Partille HK - Skara IK Vallhamra Ishall
A1 Division 2, Göteborgs Ishockeyförbund
18:30 Hovås HC 2 - Lions HC 2 Askims Ishall
18:30 Hanhals IF 2 - Kungälvs IK 2 Kungsbacka Ishall (A)
C1 Division 1 forts. A, Göteborgs Ishockeyförbund
18:30 Kungälvs IK - Frölunda HC Oasen
U15 Allettan, Stockholms Ishockeyförbund
18:30 Huddinge IK - SDE HF Björkängshallen
U15 Division 1 Forts, Stockholms Ishockeyförbund
18:30 GötaTraneberg IK - Trångsunds IF Stora Mossen
U13 Medel A, Stockholms Ishockeyförbund
18:30 Viggbyholms IK 2 - Lidingö Vikings HC Hägernäshallen
U13 B2 Uppland, Upplands Ishockeyförbund
18:30 Wings HC Arlanda - SK Iron Hockey 2 Pinbackshallen
J18 Division 1 C Västra
18:30 Kumla HC Black Bulls - Surahammars IF Weidermans Buss Arena
B2 Division 1, Göteborgs Ishockeyförbund
19:00 SH-84 - Lerums BK Öckerö Ishall
U12 Lätt A, Stockholms Ishockeyförbund
19:00 Solna SK - IFK Österåker Vikings HC 2 Ulriksdals IP Hall 2
Damer Division 1 Östra
19:00 AIK IF 2 - Almtuna IS Ulriksdals IP Hall 1
19:00 SDE HF 2 - Haninge Anchors HC Enebybergs Ishall
AllTvåan Södra, Region Syd
19:00 Vänersborgs HC - Hanhals IF Brätte Ishall
HockeyTrean Södra B Vår, Region Syd
19:00 Varberg HK 2 - Fotskäls HC Varbergs Ishall
Alltrean Östra
19:00 Flemingsbergs IK - Gimo IF HC Visättra Ishall
Division 3 Östra fortsättning
19:00 KTH:s Ishockeyförening - SKÅ IK & Bygdegård Danicahallen
J18 Division 1 Östra fortsättning A, Region Öst
19:00 Sollentuna HC - Järfälla HC SVEAB Arena
J18 Division 1 Östra fortsättning B, Region Öst
19:00 Mälarhöjden/Bredäng Hockey - Haninge Anchors HC 2 LW Hallen
U16 Division 2, Stockholms Ishockeyförbund
19:05 Spånga IS IK - Järna SK IVT-hallen
HockeyTrean Södra A Vår, Region Syd
19:30 Chalmers Blue MCR - KBA Pirates HC Wallenstamshallen (Gbg)
J18 Division 1 D Västra
19:30 Grums IK:2 - Kils AIK IK Billerudhallen
Division 5 Norra Stockholm
20:00 GötaTraneberg IK 2 - SKÅ IK & Bygdegård 2 Stora Mossen
U14 Division 2, Stockholms Ishockeyförbund
20:00 Hässelby Kälvesta HC - Järfälla HC Brostaden Arena
J18 Elit Östra fortsättning
20:00 IFK Täby HC - Åker/Strängnäs HC Tibble Ishall
J18 Division 1 Östra fortsättning B, Region Öst
20:00 Hammarby IF IF - Boo HC Zinkensdamms IP
Division 5 Norra Stockholm
21:00 IK Hephata - Ormsta HC 2 Husby Ishall
Division 5 Södra Stockholm
21:00 Örby IS - Haninge Anchors HC 2 Farsta Ishall